Stażysta – .Net Software Developer

Stack technologiczny:

  • .NET
  • C#

Stażysta - .Net Software Developer

Naszymi Klientami są największe firmy leasingowe w Polsce. Dedykowany zespół, pracując na co dzień z użyciem metodyk zwinnych, rozwija i utrzymuje produkt Leasing Front Office (LFO). LFO to system wsparcia sprzedaży dla handlowca firmy leasingowej lub jej partnera. Ta kompleksowa platforma webowa biznesowo obejmuje cały proces sprzedaży od oferty, aż do podpisania umowy, a technicznie jest podstawowym elementem w architekturze systemów firm leasingowych.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu przy tworzeniu nowych funkcjonalności oraz rozwoju istniejących
  • Debugowanie aplikacji, poprawa błędów, pisanie testów jednostkowych
  • Udział w procesie wymiany wiedzy wewnątrz zespołu oraz cross-zespołowo

Wymagania:

  • Znajomość języka C# oraz platformy .NET Framework i/lub .NET Core
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (np. SQL Server)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem aplikacji webowych (ASP.NET MVC, REST, HTML, CSS, jQuery)
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Podstawowa znajomość narzędzi developerskich: Visual Studio, Git
  • Otwarty umysł, wola podejmowania wyzwań oraz chęć rozwoju

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z Clean Code
  • Podstawowa znajomość Angular oraz TypeScript
  • Umiejętność posługiwania się narzędziem: Resharper
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne albo student wyżej wymienionych kierunków
Lokalizacja:
Kraków, Praca hybrydowa

Forma zatrudnienia: UOP/UZ

Aplikuj teraz Interview guide Pokaż wszystkie oferty

Moc korzyści, które docenisz

  • 80 godzin na samorozwój

  • Opieka medyczna z pakietem stomatologii zachowawczej, rehabilitacją i usługą wsparcia psychologicznego

  • Zajęcia językowe w godzinach pracy

  • Multisport z różnymi wariantami

  • Ubezpieczenie na życie dopasowane do Twoich potrzeb

  • Dostęp do firmowej biblioteki

  • Programy wellbeingowe, integracje i wydarzenia

Dołącz do nas i twórz innowacyjne technologie

    Rodzaj zatrudnienia *

    Oczekiwana pensja *

    PLN

    Kiedy możesz rozpocząć pracę w Ailleron (np. jaki jest Twój okres wypowiedzenia)? *

    Jakie stanowisko Cię interesuje? Podaj dokładne tytuły stanowisk lub opisz rolę.

    W jakich językach jesteś biegły? Wskaż języki i poziomy zaawansowania.

    Czy potrzebujesz pozwolenia na pracę w Polsce?