Senior Business Development Manager (with English)

W Ailleron specjalizujemy się w usługach rozwoju oprogramowania finansowego. Wspólnie tworzymy światowej klasy rozwiązania IT, stosując zwinne i elastyczne podejście.
W związku rozwojem struktur sprzedaży firmy poszukujemy kreatywnej, samodzielnej, ambitnej i zaangażowanej osoby, gotowej do podjęcia wyzwań związanych z rozwojem naszego biznesu. Szukamy osoby, która na stanowisku Senior Business Development Managera będzie aktywnie poszerzać nasze możliwości rozwoju na rynku polskim oraz europejskim (DACH, UK, Beneluks, Skandynawia).

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Tworzenie własnej strategii sprzedażowej na wyselekcjonowanych rynkach zgodnej ze strategią firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów strategicznych na rynku polski oraz europejskim (DACH, UK, Beneluks, Skandynawia)
  • Analizowanie potrzeb Klienta i doradztwo w zakresie rozwiązań IT
  • Tworzenie prezentacji sprzedażowych i ofert zgodnych z potrzebami Klienta i standardami firmy
  • Negocjacja warunków oraz zawieranie umów handlowych
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi Klientami
  • Rozwijanie długofalowych relacji z Klientami opartych na zaufaniu
  • Prowadzenie spotkań z kadrą zarządzającą i zarządami potencjalnych Klientów

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia zawodowego w sprzedaży produktów lub/i usług IT – min. 5 lat
  • Doświadczenia w sprzedaży na rynkach zagranicznych (EMEA, APAC)
  • Gotowości i otwartości do podjęcia nowych wyzwań i nauki
  • Entuzjazmu i profesjonalizmu w działaniu
  • Pozytywnego nastawienia do swoich zadań oraz do pracy w zespole
  • Zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów oraz poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Biegłej znajomości języka angielskiego – min. poziom C1
  • Mile widziana biegła znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy?

  • Brak nudy w pracy pełnej wyzwań
  • Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań (AI, Data Platform, System Obsługi Klienta, Bankowość Internetowa, Bankowość Mobilna) oraz konkurencyjnych usług (m.in. Team Augmentation, Project-based Consulting, IT Outsourcing)
  • Duży wpływ na własną pracę
  • Wsparcie w adaptacji się w nowym środowisku pracy
  • Rozwój poprzez dostęp do oferty szkoleniowej i współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Wsparcie w działaniu w zakresie wiedzy sprzedażowej, produktowej oraz technologicznej
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
Lokalizacja:
Kraków, Praca zdalna, Rzeszów, Warszawa

Forma zatrudnienia: UOP/B2B

Aplikuj teraz Interview guide Pokaż wszystkie oferty

Moc korzyści, które docenisz

  • 80 godzin na samorozwój

  • Opieka medyczna z pakietem stomatologii zachowawczej, rehabilitacją i usługą wsparcia psychologicznego

  • Zajęcia językowe w godzinach pracy

  • Multisport z różnymi wariantami

  • Ubezpieczenie na życie dopasowane do Twoich potrzeb

  • Dostęp do firmowej biblioteki

  • Programy wellbeingowe, integracje i wydarzenia

Dołącz do nas i twórz innowacyjne technologie

    Rodzaj zatrudnienia *

    Oczekiwana pensja *

    PLN

    Kiedy możesz rozpocząć pracę w Ailleron (np. jaki jest Twój okres wypowiedzenia)? *

    Jakie stanowisko Cię interesuje? Podaj dokładne tytuły stanowisk lub opisz rolę.

    W jakich językach jesteś biegły? Wskaż języki i poziomy zaawansowania.

    Czy potrzebujesz pozwolenia na pracę w Polsce?