Senior Business Development Manager (DACH)

W Ailleron specjalizujemy się w usługach rozwoju oprogramowania finansowego. Wspólnie tworzymy światowej klasy rozwiązania IT, stosując zwinne i elastyczne podejście.

W związku rozwojem struktur sprzedaży firmy poszukujemy kreatywnej, samodzielnej, ambitnej
i zaangażowanej osoby, gotowej do podjęcia wyzwań związanych z rozwojem biznesu zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Szukamy osoby, która będzie aktywnie poszerzać nasze możliwości rozwoju na stanowisku Senior Business Development Manager na rynku DACH.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Tworzenie własnej strategii sprzedażowej zgodnie ze strategią firmy
  • Pozyskiwanie nowych strategicznych Klientów na rynku DACH
  • Analizowanie potrzeb Klienta i doradztwo w zakresie rozwiązań IT
  • Tworzenie prezentacji i ofert zgodnych z potrzebami Klientów i standardami firmy
  • Negocjowanie warunków i zawieranie umów handlowych
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej oraz rozszerzanie współpracy
    z istniejącymi Klientami
  • Rozwijanie długofalowych relacji z Klientami opartych na zaufaniu
  • Prowadzenie spotkań z kadrą zarządzającą i zarządami potencjalnych Klientów

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży produktów i/lub usług IT
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku DACH
  • Chęć i gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • Entuzjazm i profesjonalizm w działaniu
  • Pozytywne podejście do zadań i umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów oraz poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Biegła znajomość języka niemieckiego – poziom C2
  • Biegła znajomość języka angielskiego – minimum poziom B2

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz systemprowizyjny
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Wsparcie w zakresie wiedzy sprzedażowej, produktowej i technologicznej
  • Rozwój poprzez dostęp do oferty szkoleniowej i współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań (AI, Data Platform, System Obsługi Klienta, Bankowość Internetowa, Bankowość Mobilna) oraz konkurencyjnych usług (m.in. Team Augmentation, Project-based Consulting, IT Outsourcing)
Lokalizacja:
Kraków, Praca zdalna, Rzeszów, Warszawa

Forma zatrudnienia: UOP/B2B

Aplikuj teraz Interview guide Pokaż wszystkie oferty

Moc korzyści, które docenisz

  • 80 godzin na samorozwój

  • Opieka medyczna z pakietem stomatologii zachowawczej, rehabilitacją i usługą wsparcia psychologicznego

  • Zajęcia językowe w godzinach pracy

  • Multisport z różnymi wariantami

  • Ubezpieczenie na życie dopasowane do Twoich potrzeb

  • Dostęp do firmowej biblioteki

  • Programy wellbeingowe, integracje i wydarzenia

Dołącz do nas i twórz innowacyjne technologie

    Rodzaj zatrudnienia *

    Oczekiwana pensja *

    PLN

    Kiedy możesz rozpocząć pracę w Ailleron (np. jaki jest Twój okres wypowiedzenia)? *

    Jakie stanowisko Cię interesuje? Podaj dokładne tytuły stanowisk lub opisz rolę.

    W jakich językach jesteś biegły? Wskaż języki i poziomy zaawansowania.

    Czy potrzebujesz pozwolenia na pracę w Polsce?