Junior Java Software Developer

Stack technologiczny:

  • Java

🚀 Dołącz do międzynarodowego projektu i razem z nami rozwijaj najnowszy system bankowości cyfrowej. Twórz nowe funkcjonalności  w platformie bankowości mobilnej i internetowej.

Projekt realizowany jest dla jednego z większych banków europejskich.

Zakres obowiązków:

  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Wsparcie techniczne przy definiowaniu nowych funkcjonalności
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Szacowanie pracochłonności zadań
  • Współpraca z Solution Architektem i zespołem backend

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Java, Spring
  • Doświadczenie w projektach integracyjnych
  • Znajomość rozwiązań mikroserwisowych
  • Praca w zespole międzynarodowym
  • Praca w metodyce SCRUM
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2

  • Java 8, 11, 17
  • Spring, Spring boot, Spring Cloud
  • REST
  • Kafka
  • Gradle
  • Junit, Cucumber
  • PostgreSQL, MS SQL, Oracle
  • Kubernetes
  • Docker

Narzędzia:

  • JIRA, Confluence, GitHub, Jenkins, Swagger, Postman, IntelliJ
Lokalizacja:
Bielsko-Biała, Kraków, Praca zdalna, Rzeszów, Warszawa

Forma zatrudnienia: UOP/B2B

Aplikuj teraz Interview guide Pokaż wszystkie oferty

Moc korzyści, które docenisz

  • 80 godzin na samorozwój

  • Opieka medyczna z pakietem stomatologii zachowawczej, rehabilitacją i usługą wsparcia psychologicznego

  • Zajęcia językowe w godzinach pracy

  • Multisport z różnymi wariantami

  • Ubezpieczenie na życie dopasowane do Twoich potrzeb

  • Dostęp do firmowej biblioteki

  • Programy wellbeingowe, integracje i wydarzenia

Dołącz do nas i twórz innowacyjne technologie

    Rodzaj zatrudnienia *

    Oczekiwana pensja *

    PLN

    Kiedy możesz rozpocząć pracę w Ailleron (np. jaki jest Twój okres wypowiedzenia)? *

    Jakie stanowisko Cię interesuje? Podaj dokładne tytuły stanowisk lub opisz rolę.

    W jakich językach jesteś biegły? Wskaż języki i poziomy zaawansowania.

    Czy potrzebujesz pozwolenia na pracę w Polsce?