Java Software Developer

Stack technologiczny:

  • Java

Platforma bankowości internetowej/mobilnej.

Poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu specjalistów technologii backend Java. Projekt dotyczy rozwoju najnowszych systemów bankowości cyfrowej. Obszar projektu to rozwój nowych funkcjonalności w platformie bankowości mobilnej i internetowej.

Projekt rozwijany jest dla jednego z dużych banków.

Zakres obowiązków:

  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Wsparcie techniczne przy definiowaniu nowych funkcjonalności
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Szacowanie pracochłonności zadań
  • Współpraca z zespołem backend

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Java, Spring
  • Doświadczenie w projektach integracyjnych
  • Znajomość rozwiązań mikroserwisowych
  • Praca w zespole SCRUM

  • Java 11
  • Spring (SpringBoot,SpringCloud,SpringData)
  • Microservices
  • Hibernate
  • Gradle
  • Maven
  • OpenShift, Docker
  • Kafka, RabbitMq, Log4J, Lombok,
  • Keycloak, Nginx
  • DB (Oracle, Postgres)

Narzędzia:

  • IDE (IntelliJ)
  • Testy (Sonarcube, Spock, Groovy, Postman, Junit, Jmeter)
  • CI/CD (Git, Gitlab, Jenkins,Docker Registry, Helm)
Lokalizacja:
Bielsko-Biała, Kraków, Praca zdalna, Rzeszów, Warszawa

Forma zatrudnienia: UOP/B2B

Aplikuj teraz Interview guide Pokaż wszystkie oferty

Moc korzyści, które docenisz

  • 80 godzin na samorozwój

  • Opieka medyczna z pakietem stomatologii zachowawczej, rehabilitacją i usługą wsparcia psychologicznego

  • Zajęcia językowe w godzinach pracy

  • Multisport z różnymi wariantami

  • Ubezpieczenie na życie dopasowane do Twoich potrzeb

  • Dostęp do firmowej biblioteki

  • Programy wellbeingowe, integracje i wydarzenia

Dołącz do nas i twórz innowacyjne technologie

    Rodzaj zatrudnienia *

    Oczekiwana pensja *

    PLN

    Kiedy możesz rozpocząć pracę w Ailleron (np. jaki jest Twój okres wypowiedzenia)? *

    Jakie stanowisko Cię interesuje? Podaj dokładne tytuły stanowisk lub opisz rolę.

    W jakich językach jesteś biegły? Wskaż języki i poziomy zaawansowania.

    Czy potrzebujesz pozwolenia na pracę w Polsce?