Junior Sales Specialist

W Ailleron specjalizujemy się w usługach rozwoju oprogramowania finansowego. Nasze usługi technologiczne są dostarczane przez jednych z najlepszych programistów na świecie. Opracowaliśmy wyjątkowe know-how, zatrudniając ekspertów i menedżerów z ogromnym doświadczeniem zdobytym w branży finansowej. Inicjujemy i wdrażamy cyfrową transformację w modelu end-to-end, zapewniając kompleksowe usługi rozwoju oprogramowania dla wszystkich firm finansowych.
Stanowisko Junior Sales Specialist skierowane jest do osób, które chcą być częścią zespołu pre-sales, zrozumieć potrzeby klienta biznesowego oraz dostosować dla niego najbardziej korzystne rozwiązania. Jest to idealne stanowisko dla osób, które potrafią nawiązywać kontakt z innymi, realizując przy tym strategię i programy sprzedażowe dla klientów. Stanowisko to ma również bezpośredni wkład w rozwój platform, produktów i profesjonalnych usług IT.

Zakres obowiązków:

  • Współudział w procesie sprzedaży rozwiązań IT dla sektora finansowego
  • Wyszukiwanie potencjalnych Klientów i utrzymywanie z nimi relacji biznesowych (cold-mailing, linkedin)
  • Umawianie spotkań z potencjalnymi klientami z zespołem sprzedaży;
  • Udział w spotkaniach z klientami, zrozumienie ich potrzeb
  • Tworzenie raportów aktywności, analiza, wyciąganie wniosków i ulepszanie procesu
  • Czynny udział w spotkaniach wewnętrznych (brainstorming)

Wymagania:

  • Otwartość, umiejętność nawiązywanie kontaktów i swobodna komunikacja
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zorientowanie na cel
  • Chęć do rozwoju w obszarze sprzedaży rozwiązań IT dla sektora finansowego
  • Pozytywne nastawienie i chęć aktywnej współpracy z zespołem
  • Kreatywne podejście do generowania leadów
  • Dbanie o relacje z klientami i ich utrzymywanie
  • Chęć ciągłego rozwoju, szukania nowych rozwiązań i sposobów na zainteresowanie klienta usługami firmy
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT dla sektora finansowego
  • doświadczenie w szeroko pojętym lead generation
Location:
Bielsko-Biała, Kraków, Praca zdalna, Rzeszów, Warszawa

Employment form: UOP/B2B

Power of benefits you will appreciate

  • 80h for self-development

  • Medical care with a package of conservative dentistry, rehabilitation and a psychological support service

  • Language classes during working hours

  • Multisport with various options

  • Life insurance tailored to your needs

  • Access to the company library with Amazon Kindle e-books

  • Well-being actions, integrations and events

Join us and create innovative technologies

    Employment type *

    Expected salary *

    PLN

    When can you start working at Ailleron (e.g. what is your notice period)? *

    What position are you interested in? Indicate exact job titles or describe the role.

    What languages you are proficient in? Indicate the languages and proficiency levels.

    Do you require a work permit in Poland?