Analityk biznesowo-systemowy

Technology Stack:

  • Business Analyst

Projekt: Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój produktów dotyczących nowoczesnych systemów bankowych. Projekt dotyczy budowy platformy do udzielania kredytów wraz z monitorowaniem ich ryzyka dla jednego z największych banków w Polsce i Europie.

Zakres obowiązków:

  • Analiza procesów i wymagań biznesowych klienta
  • Przygotowanie koncepcji systemowych rozwiązań wymagań klienta
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji analitycznej i systemowej
  • Ścisła współpraca z Klientem i zespołem developerskim
  • Wspieranie osób z zespołu podczas realizacji zadań projektowych

Wymagania:

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w zakresie analizy wymagań i procesów biznesowych
  • Znajomość zagadnień analizy i projektowania rozwiązań IT
  • Rozumienie i modelowanie procesów biznesowych z użyciem BPMN oraz UML
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność przy rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość narzędzi wspierających analizę i modelowanie (np. Enterprise Architect)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej (biznesowej i systemowej)
  • Znajomość technik i dobrych praktyk prowadzenia analizy wymagań
  • Umiejętność projektowania i prototypowania interfejsów użytkownika
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w analizie w ramach projektów w sektorze finansowym
  • Doświadczenie w analizie w ramach projektów integracji systemów IT
Location:
Kraków, Praca zdalna, Rzeszów

Employment form: UOP/B2B

Power of benefits you will appreciate

  • 80h for self-development

  • Medical care with a package of conservative dentistry, rehabilitation and a psychological support service

  • Language classes during working hours

  • Multisport with various options

  • Life insurance tailored to your needs

  • Access to the company library with Amazon Kindle e-books

  • Well-being actions, integrations and events

Join us and create innovative technologies

    Employment type *

    Expected salary *

    PLN

    When can you start working at Ailleron (e.g. what is your notice period)? *

    What position are you interested in? Indicate exact job titles or describe the role.

    What languages you are proficient in? Indicate the languages and proficiency levels.

    Do you require a work permit in Poland?